Blog - co nowego?

Gdzie najczęściej występuje trądzik i jakie są jego rodzaje?

Uznaje się przede wszystkim za przejściową dolegliwość wieku dojrzewania. Trądzik może jednak uprzykrzać życie także i osobom dorosłym. Jakie są jego rodzaje i najczęstsze miejsca występowania?

comment 0 komentarze
remove_red_eye 55 odsłony

Jakie są przyczyny i objawy stanów zapalnych skóry?

Stan zapalny może wystąpić ogólnoustrojowo lub miejscowo, na przykład w jelitach czy płucach. Najczęściej jednak pojawia się na naszej skórze. Jak go rozpoznać? Co go powoduje?

comment 0 komentarze
remove_red_eye 31 odsłony

Kiedy używać Kosmetycznej Wody Srebrnej?

Kosmetyczna Woda Srebrna to hipoalergiczny, naturalny preparat o wyjątkowo szerokim spektrum pozytywnego działania na skórę. Jej działanie opiera się na zawartości najstarszego antybiotyku świata – srebra, wykazującego między innymi właściwości bakterio- i grzybobójcze, oczyszczające, a nawet odmładzające.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 80 odsłony

Atopowe zapalenie skóry – jak złagodzić objawy?

Powszechnie uznawane za jedną z chorób cywilizacyjnych, atopowe zapalenie skóry ma podłoże autoimmunologiczne. Jej przebieg mogą zaostrzać czynniki środowiskowe, od stresu po zanieczyszczenia środowiska. Jak złagodzić objawy tej dolegliwości?

comment 0 komentarze
remove_red_eye 15 odsłony

Nowość w walce z wirusami!

Zastosowanie wody srebrnej w walce z wirusami stało się najlepszą alternatywą i odpowiedzią na szereg dostępnych preparatów dezynfekcyjnych z alkoholem. Woda Srebrna Natura Medica to naturalny, wodny roztwór srebra, który nie wysusza skóry oraz przede wszystkim działa silnie antywirusowo!

comment 0 komentarze
remove_red_eye 170 odsłony

Natura Medica na targach BeautyDays 2019 w Warszawie

Miniony weekend przyniósł nam wiele pozytywnych emocji i wrażeń podczas targów Beauty Days 2019 w Ptak Warsaw Expo. Unikalne właściwości srebra w naszych preparatach również i tym razem wzbudziły zaintrygowanie wśród zwiedzających.

perm_identity Monika Kazar
remove_red_eye 73 odsłony

Właściwości srebra w Indiach – ich wykorzystywanie

5000 lat temu w dorzeczu Gangesu powstała cywilizacji, która wkrótce miała się stać miejscem narodzin jednego z najważniejszych wyznań. To właśnie pod wpływem Buddyzmu zaczął się tam rozwijać system medycyny Ajurweda. Od tamtego czasu unikalne właściwości srebra w Indiach stały się powszechnie znane.

perm_identity Artur Piotrowski
remove_red_eye 50 odsłony

Srebro w konserwacji produktów spożywczych

W wyniku wynalezienia antybiotyków, ludzkość zapomniała o ponadczasowych właściwościach srebra. Jednak w ostatnich latach naukowcy na nowo zainteresowali się unikalnymi własnościami tego pierwiastka. Przy pomocy współczesnej nanotechnologii, srebro w konserwacji produktów spożywczych znów staje się coraz bardziej powszechne.

perm_identity Monika Kazar
remove_red_eye 38 odsłony

Srebro w kosmetologii i medycynie estetycznej

W ostatnich latach srebro coraz częściej znajduje swoje zastosowanie zarówno w kosmetologii, jak i medycynie estetycznej. Prawidłowe postępowanie specjalisty w czasie zabiegu, jak i pozabiegowa pielęgnacja skóry przez pacjenta, zapewniają bezpieczeństwo, prawidłową regenerację i maksymalizują efekty. Jaką rolę w tych procedurach pełni stale omawiany przez nas pierwiastek chemiczny? Dziś się temu przyjrzymy.

perm_identity Artur Piotrowski
remove_red_eye 50 odsłony