Kiedy używać Kosmetycznej Wody Srebrnej?

     Kosmetyczna Woda Srebrna to hipoalergiczny, naturalny preparat o wyjątkowo szerokim spektrum pozytywnego działania na skórę. Jej działanie opiera się na zawartości najstarszego antybiotyku świata – srebra, wykazującego między innymi właściwości bakterio- i grzybobójcze, oczyszczające, a nawet odmładzające.

Zalecenia do stosowania kosmetycznej wody srebrnej:

Produkt kierowany jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, bez ograniczeń wiekowych. Ze względu na jego naturalne pochodzenie, polecany jest osobom z cerą trądzikową bądź atopową. Co więcej, kosmetyczna woda srebrna wykazuje pozytywny wpływ na tak wrażliwą skórę, nie tylko przyspieszając jej regenerację, ale także łagodząc między innymi stany zapalne.

To preparat, który doskonale sprawdzi się podczas wykonywania wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetycznych. Jego antyseptyczne właściwości ochronią i zabezpieczą skórę przed podrażnieniami. Polecany jest do stosowania między innymi po depilacji, bez względu na jej rodzaj – od laserowej, przez maszynkową, aż po woskową. Depilowana skóra jest wyjątkowo narażona na zaczerwienienia czy wystąpienie wysypki; zawarte w produkcie srebro zabezpieczy ją przed przykrymi dolegliwościami, w tym również swędzeniem. Wskazana jest do stosowania także w przypadku zabiegów upiększających takich jak manicure czy celem zadbania o higienę akcesoriów kosmetycznych.

Kosmetyczna Woda Srebrna to jednak nie tylko produkt polecany do stosowania przy zabiegach, ale także przy codziennej pielęgnacji. Silne działanie nawilżające sprawia, że regularne stosowanie uczyni skórę czystą i pełną naturalnego, świeżego blasku.

Powiązane produkty

Kosmetyczna Woda Srebrna

Kosmetyczna Woda Srebrna

Cena 27,90 zł
5 Opinia(e) 
There are not enough products in stock

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.