Nowość w walce z wirusami!

Zastosowanie wody srebrnej w walce z wirusami stało się najlepszą alternatywą i odpowiedzią na szereg dostępnych preparatów dezynfekcyjnych z alkoholem. Woda Srebrna Natura Medica to naturalny, wodny roztwór srebra, który nie wysusza skóry oraz przede wszystkim działa silnie antywirusowo!

W czasach panującej pandemii dezynfekcja stała się priorytetem w dbaniu o higienę. Wszystkie wskazane środki do odkażania zawierają stężenie alkoholu min. 60% co powoduje wysuszenie oraz zniszczenie naturalnej, lipidowej ochrony skóry. Częste stosowanie środków na bazie alkoholu pogarsza odporność skóry. Preparaty z aktywnymi cząstkami srebra działają silnie antywirusowo, a ich skuteczność została potwierdzona przez niezależne badania. Cząstki srebra osiadają w warstwie lipidowej skóry oraz w jej zakamarkach działając aktywnie przez dziesiątki godzin!

Zobacz tutaj nasze inne produkty z wodą srebrną.

 Obecnie wiadomo już, że srebro koloidalne jest skuteczną bronią przeciw wirusom i grzybom. Dodatkowo – wodny roztwór srebra wpływa dobroczynnie na skórę, wspierając jej naturalne procesy regeneracyjne.

Powiązane produkty

Kosmetyczna Woda Srebrna

Kosmetyczna Woda Srebrna

Cena 27,90 zł
5 Opinia(e) 
There are not enough products in stock

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.