Preparat kosmetyczny na podrażnienia skóry: Extra rabat -25%
Podrażnienie skóry często występuje po różnego rodzaju zabiegach lub w wyniku poparzeń czy uszkodzeń mechanicznych. Jakie środki stosować, kiedy się pojawi?

Podrażnienie może objawiać się zaczerwienieniem, uczuciem suchości czy ranami. Podłoże podrażnień skóry może być różne – począwszy od poparzenia i alergie po niewłaściwą pielęgnację, nie idącą w parze z potrzebami cery. Istnieje wiele specyfików, które mogą pomóc w załagodzeniu dyskomfortu związanego z pojawieniem się podrażnień. Jakie z nich stosować, aby poczuć ulgę i zniwelować ich zakres?

Kosmetyczna woda srebrna - zobacz nasze produkty.

Podrażnienia skóry spowodowane alergią – jakich preparatów użyć?

Jeśli Twoja skóra jest wrażliwa, a za jej podrażnieniem najprawdopodobniej stoi zastosowanie niewłaściwego kosmetyku, warto zastosować preparat, który powstał na bazie naturalnych składników. Powinien on być pozbawiony barwników i substancji zapachowych. Taki właśnie jest preparat LANA Luxury Cosmetics: łagodzący, nawilżający i zapewniający dokładne oczyszczenie oraz odświeżenie skóry. Regeneruje naskórek oraz zaczerwienienia jak również oddziałuje przeciwzapalnie. Doskonały do aplikacji pod krem lub makijaż.

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.