Skuteczny sposób na podrażnienia po depilacji!

Przyczyny podrażnień

Jednym z najczęstszych problemów skóry wielu kobiet są ❌podrażnienia po goleniu. Golimy się po to, by mieć piękną, gładką skórę, a jednak kończy się to zwykle ❌krostkami, ❌zacięciami i ❌zaczerwienieniem. Dlaczego tak jest?

Do najpowszechniejszych przyczyn powstawania podrażnień zalicza są:

  • Zaniedbanie pielęgnacji skóry po depilacji,
  • Przesuszona skóra,
  • Niewłaściwa technika golenia,
  • Niewystarczająca higiena,
  • Zgromadzone bakterie na maszynce,
  • Alergia na środki piorące do ubrań, czy
  • Reakcja alergiczna na składniki kosmetyków.

Bez względu na wybraną metodę depilacji czy to woskiem, laserem czy depilatorem, skóra powinna być odpowiednio pielęgnowania przynajmniej przez 3 kolejne dni po zabiegu. Niestety klientki po powrocie z salonu kosmetycznego często o tym zapominają.

Jak łagodzić i zapobiegać podrażnieniom?

Wyjątkowo wrażliwa skóra, wymaga lekkiej i maksymalnie skutecznej formuły. W pełni naturalna✔️, niezawierająca drażniących składników✔️ Woda po goleniu LANA LUXURY na bazie srebra, stanowi doskonałe, a przede wszystkim skuteczne rozwiązanie dla skóry delikatnej i wymagającej✔️.

Jak to działa?

Wrastające włoski i grudki – powstają na skutek występowania ❌suchego naskórka, który jest twardszy i mniej elastyczny, przez co ❌odrastającym włoskom trudne jest przez niego się przebić. Woda po goleniu LANA LUXURY na bazie czystego srebra skutecznie nawilża przesuszoną skórę✔️, może być stosowana pod balsam czy kremy po goleniu, dzięki czemu każda depilacja będzie skuteczniejsza, bez wrastających włosków✔️.

Zaczerwienienia i wysypka – cząsteczki srebra skutecznie przyspieszają regenerację uszkodzonego naskórka✔️, zabijają bakterie odpowiedzialne za wysypki i stany zapalne✔️. Delikatny skład Wody po goleniu LANA LUXURY o niedrażniącej formule świetnie nadaje się do skóry wyjątkowo wrażliwej✔️.

Poza łagodzeniem podrażnień po depilacji preparat znakomicie nadaje się do dezynfekcji maszynki, skutecznie zabijając szczepy bakterii niebezpieczny dla skóry✔️.

Powiązane produkty

Woda po goleniu

Woda po goleniu

Cena podstawowa 24,90 zł -5,00 zł Cena 19,90 zł
13 Opinia(e) 
There are not enough products in stock
  • -5,00 zł

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.