Blog - co nowego?

Blizny po trądziku - leczenie i zapobieganie

Szacuje się, że ok. 95% osób po kuracji przeciwtrądzikowej mierzy się z niemniej poważnym problemem, jakim są blizny (tzw. blizny zanikowe) i przebarwienia pozapalne. Bardzo często prowadzi to do ogólnego pogorszenia stanu psychicznego pacjenta (kompleksy, depresja). Niestety w większości przypadków pozbycie się tych niedoskonałości stanowi długotrwały i trudny proces.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 837 odsłony

6 porad - jak zapobiegać infekcjom intymnym latem?

Lato to bez wątpienia czas kiedy higiena intymna wymaga szczególnej uwagi. Upał, podróże, korzystanie z toalet publicznych, kąpiele w basenach, morzach czy jeziorach sprawiają, że w okresie wakacyjnym jest szczególnie łatwo o infekcje miejsc intymnych. Wysokie temperatury i nadmierne pocenie się stwarzają dla mikroorganizmów doskonałe warunki do namnażania.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1149 odsłony

Wykorzystanie srebra w medycynie/kosmetologii estetycznej

Znane od lat ze swoich dobroczynnych właściwości, zyskuje obecnie coraz bardziej na popularności. Srebro koloidalne, bo o nim mowa, często wykorzystywane jest w kosmetologii i medycynie estetycznej. Dlaczego specjaliści sięgają właśnie po ten specyfik podczas przeprowadzania zabiegów?

comment 0 komentarze
remove_red_eye 431 odsłony

Czym jest i jak działa srebro koloidalne?

Znane jest już od czasów starożytnych, jednak obecnie również stanowi popularny preparat o różnorodnym zastosowaniu. Srebro koloidalne jest naturalnym środkiem leczniczym zwalczającym wiele różnych infekcji o zróżnicowanej etiologii. To preparat powstały z mocno rozdrobnionego metalu połączonego z białkiem lub żelatyną. Średnica cząsteczek metalu w mieszaninie nie przekracza 100nm, co ułatwia im wnikanie do wnętrza drobnoustrojów i niszczenie ich od środka. Nie są one widoczne gołym okiem, a normalny proces filtrowania nie byłby w stanie ich usunąć.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 826 odsłony

Skuteczny sposób na podrażnienia po depilacji!

Jednym z najczęstszych problemów skóry wielu kobiet są podrażnienia po goleniu. Golimy się po to, by mieć piękną, gładką skórę, a jednak kończy się to zwykle krostkami, zacięciami i zaczerwienieniem. Dlaczego tak jest?

comment 0 komentarze
remove_red_eye 1681 odsłony

Zdrowych i Srebrnych Świąt!

https://www.naturamedica.pl/produktyJesteśmy polskim producentem naturalnych kosmetyków ze srebrem. W naszej ofercie znajdziesz w pełni naturalne preparaty na bazie czystego srebra najwyższej próby Ag 999,99 do ochrony i pielęgnacji skóry z szerokim wachlarzem zastosowań.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 760 odsłony

Grzybica stóp i paznokci? nadmierna potliwość? nieprzyjemny zapach? - Zobacz!

Niełatwo jest dobrać odpowiedni środek na problem skóry stóp, a często stosowanie jednego leku czy produktu medycznego nie jest wystarczające. Dowiedz się dlaczego nasi klienci chwalą działanie nanocząsteczek srebra zawartych w Preparacie do stóp LANA LUXURY.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 3394 odsłony

Chcesz zwalczyć AZS? – przeczytaj!

Silne swędzenie, popękana i sucha skóra, nawracające obrzęki – to tylko niektóre z objawów atopowego zapalenia skóry. Piekące zaczerwienienia spędzają sen z powiek nie tylko osobom dorosłym, ale przede wszystkim dzieciom, wśród których AZS występuje znacznie częściej.

comment 1 komentarze
remove_red_eye 1424 odsłony

Trądzik? Zwalcz go srebrem!

To przede wszystkim nadmierne wydzielanie łoju przyczynia się do powstawania tzw. pryszczy. Namnażające się bakterie w pozatykanych gruczołach powodują powstawanie stanów zapalnych skóry – trądziku. Czy istnieje jednak szybki, bezpieczny, a co najważniejsze SKUTECZNY sposób na walkę z trądzikiem? 

comment 3 komentarze
remove_red_eye 3622 odsłony

Atopowe zapalenie skóry - czym jest i jakie są jego objawy?

Znane jako Atopowe zapalenie skóry lub po prostu AZS – jest schorzeniem, które stanowi jedną z najczęściej występujących chorób dermatologicznych. Badania podają , iż cierpi na nią od 10 do 20% całej populacji. Jak sama nazwa wskazuje atopowe z łac. atopica – uczuleniowy – jest to schorzenie alergiczne.

comment 0 komentarze
remove_red_eye 398 odsłony