Metoda A+

Badając od podstaw oczyszczające i odmładzające właściwości srebra opracowaliśmy i opatentowaliśmy unikalną technologię A+, dzięki której otrzymujemy roztwór wody z cząsteczkami srebra metodą fizyczną, z pominięciem procesów chemicznych. Wpływa to nie tylko na bezpieczeństwo stosowania, ale również na trwałość otrzymanego preparatu.

Innowacyjność i przewaga metody fizycznej

Proces produkcyjny naszych preparatów odgrywa niezwykle ważną rolę i ma bezpośredni wpływ nie tylko na okres przydatności, ale również na ich lecznicze właściwości. Skrupulatnie dobrane i wdrożone metody pozwoliły nam na:

  • otrzymanie preparatu metodą fizyczną z pominięciem procesów chemicznych, co wpływa na bezpieczeństwo stosowania i jakość produktu;
  • zagwarantować zachowanie trwałości roztworu, dzięki czemu cząstki srebra nie łączą się ze sobą zachowując właściwości preparatu przez długi okres;
  • zachowanie zróżnicowanego rozmiaru cząsteczek, co umożliwia im przenikanie przez wszystkie warstwy skóry (naskórek, skóra właściwa, tkanka podskórna), co przekłada się na szybsze wchłanianie i efektywność naszych produktów.

Ważną rolę w procesie produkcji odgrywa również system kontroli na każdym etapie produkcyjnym, zarówno przez wewnętrzne działy, jak i zewnętrzne placówki naukowo-badawcze.