Nasza działalność rozpoczęła się od idei. Pragnęliśmy zaproponować swój bezpieczny i efektywny sposób, by zadbać o zdrowie i urodę. Dzięki autorskiej metodzie “A+” udało nam się w sposób optymalny wykorzystać potencjał srebra najwyższej próby i otrzymać preparat pielęgnacyjny na bazie wody srebrnej. Dokładamy wszelkich starań, by nasza produkcja wciąż i wciąż charakteryzowała się najwyższą jakością, a nasze preparaty były skuteczne, wydajne i bezpieczne, dlatego cały proces produkcyjny jest stale monitorowany, a wynik końcowy poddawany jest rygorystycznym badaniom laboratoryjnym, zarówno wewnętrznym, jak i zleconym zewnętrznym placówkom badawczym. 

Dzięki uznaniu naszych Konsumentów, dziś możemy pochwalić się już przeszło 30 produktami, skierowanymi zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i profesjonalnych gabinetów kosmetycznych, ośrodków odnowy biologicznej, Wellness & Spa oraz salonów tatuaży. 

To właśnie dzięki Wam stale się rozwijamy i wychodzimy na przeciw ich oczekiwaniom, opracowując nowe preparaty i dedykowane linie zgodnie z zapotrzebowaniami naszych Klientów.

-Dziękujemy!

Zespół Natura Medica Zdrowie i Uroda